Ochrana dat

ÚvodOchrana dat

Těšíme se z vaší návštěvy na naší webové stránce. Velmi si vážíme vaši důvěru s poskytnutím údajů o vás. Ochranu vašich osobních údajů bereme velmi vážně, chceme, abyste se cítili při návštěvě bezpečně a pohodlně.

Osobní údaje, které získáme při návštěvě stránek zpracováváme ve smyslu zákona č. 428/2002 Z.z. o ochraně osobních údajů.

Naše webové stránky mohou obsahovat odkazy na webové stránky jiných společností, na které se toto prohlášení o ochraně údajů nevztahuje.

 

Získávání a správa osobních údajů

Při vaší návštěvě našich webových stránek zaznamenávají servery mimo jiné údaje o vámi používaném prohlížeči, operačním systému, web stránku odkud jste k nám přišli, časový údajů vaší návštěvy či IP adresy.

Osobní údaje se zaznamenávají pouze tehdy, pokud nám je poskytnete z vlastní vůle vypsáním dotazníku, vyplněním registrace, při aktivní komunikací přes chat, e-mail a podobně. Pokud jste přihlášen zákazník evidujeme i údaje o vašich nákupech, objednávkách, kontaktní a fakturační údaje a všechny informace, které souvisejí s vyřízením vaší objednávky.

 

Použití osobních údajů

Vaše osobní údaje použijeme pro účely technické správy webových stránek, zákaznickou administrativu a podporu, pro marketingové účely pouze v takovém rozsahu, jaký je k tomu zapotřebí.

Postoupení osobních údajů státním institucím následuje výhradně v rámci zákonů. Naši spolupracovníci, obchodníci a agentury, se kterými spolupracujeme jsou vázáni k diskrétnosti.

 

Použití pro marketingové účely

Vaše údaje chceme využívat k tomu, abychom vás mohli informovat o výrobcích a službách naší společnosti. Pokud byste nesouhlasili s jejich zasíláním, kdykoliv nám to můžete sdělit a my vaše údaje zablokujeme pro další marketingové používání.

 

Bezpečnost

Na ochranu osobních údajů používáme bezpečnostní opatření v souladu se zákonem, aby chránil u nás vedené údaje proti manipulaci, ztrátě, zničení a zásahu nepovolaných osob.

 

Právo na informace

Na požádání vám písemně sdělíme, zda máme o vás zaznamenané osobní údaje ao jaké údaje se jedná. Pokud jste zaregistrovaní jako uživatelé, nabízíme vám i možnost samostatného náhledu do údajů a jejich případné vymazání nebo změnu. V případě potřeby je na požádání opravíme či vymažeme.

 

Pokud máte otázky týkající se zpracování vašich osobních údajů, můžete se obrátit odpovědného pracovníka v naší společnosti.